INTERIOR MEBEL 2014

Йдучи принципами селективності та інтелектуального перфекціонізму, відповідно до актуальних трендами світу дизайну та архітектури, організатори Interior Mebel, італійська компанія KDM з Болоньї і компанія PROEXPO, проведуть в Україні третю виставку міжнародного рівня і формату з експозиціями провідних європейських виробників. Більше 300 фабрик і мануфактур Італії, Іспанії та інших країн Європи розмістять свої стенди на більш ніж 20 000 кв. м. Відомі італійські та українські архітектори створять дизайнерські інсталяції — концепти трендових інтер'єрів.
Салон "Інтеріо" приймав участь у виставці з такими фабриками як: Florence Art, Roberto Giovannini, TNB, Mito, Megaros.
Виставка проходила у Київському Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15,
з 19 лютого по 22 лютого 2014 року.

Maison & Objet 2014

Міжнародна виставка меблів та інтер'єрного дизайну відбулась з 24 по 28 січня 2014 р. у Парижі, де зібралися найкращі представники у сфері декору та дизайну. Творчість дизайнерів з меблів та інтер'єру не має меж. Ця виставка дає можливість познайомитися з найяскравішими напрямками ціє індустрії та привнести у своє повсякденне життя свіжі ідеї та тенденції нового сезону.
Домашній текстиль та аксесуари, гардини, тюль, вироби ручної роботи. Аксесуари для ванних кімнат, туалетні приналежності, ароматизовані свічки. Столове срібло, кришталь, декоративні прикраси для оформлення столу; фарфор, столові прилади повсякденного користування.
 

I Saloni WorldWide Moscow 2013

I Saloni WorldWide Moscow — щорічна виставка меблів та дизайну інтер'єрів.

Виставка i Saloni WorldWide — головна подія в світі дизайну вже майже півстоліття визначає интерьерную моду і ключові тренди галузі. i Saloni WorldWide Moscow 2013 походила з 16 по 19 жовтня в павільйоні 2 виставкового центру Крокус Експо в Москві. На площі 19 000 кв. м. була представлена ​​як сучасні меблі (павільйони 7 і 8) , так і класична (павільйони 10 і 11) .
У виставці брали участь 557 компаній з Італії, Бельгії, Франції, Німеччини, Нідерландів та Іспанії, а також 19 провідних російських та італійських видань про дизайн та інтер'єр .

У рамках виставки також проходив конкурс SaloneSatellite WorldWide Moscow , на якому понад 30 молодих і талановитих дизайнерів представляли величезну різноманітність дизайнерських проектів : від класичних до ультрасучасних .

Міжнародна меблева виставка в Мілані 2013

Міжнародна меблева виставка в Мілані 9-14 квітня 2013 !

Найбільша в світі виставка меблів і дизайну інтер'єру — Salone Internazionale del Mobile — проходить щорічно у квітні в Міланському виставковому комплексі Fiera Milano di Rho. Вперше виставка пройшла в 1965 році і з тих пір щороку збирає під одним дахом провідні компанії меблевої галузі. Salone Del Mobile — це всесвітній еталон в області інтер'єру будинку, це можливість для кожного, хто так чи інакше пов'язаний з меблевою галуззю, від архітектора до дизайнера, дізнатися про модні тенденції у стилях і сучасних технологіях. І Salone Del Mobile можна сміливо назвати Тижнем високої моди в області меблів.

KIFF 2013

Найбільша щорічна подія меблевого та інтер'єрного життя України, яка не має аналогів і об'єднує всі напрями і стилі меблів, освітлення та інтер'єру. Тільки нові колекції, світові бренди, прямі іноземні учасники і унікальні бізнес-відвідувачі. Успіх підтверджує ексклюзивна презентація для українського ринку нових колекцій 110 італійськими фабриками, а також національні експозиції Італії, Румунії, Туреччини, Німеччини, провідних компаній з Росії, Білорусії, Польщі, Естонії та Азербайджану.

INTERIOR MEBEL 2013

Відкриття меблевої виставки нового формату стало революційною подією на ринку України.
Провідні фабрики отримали можливість взяти участь в інтер'єрних шоу і дизайнерських інсталяціях, привертаючи увагу дизайнерського світу. Завдяки селективному і персональному підходу виставка INTERIOR-MEBEL стала епіцентром інтер'єрних і архітектурних подій України.
Виставка проходить в Київському Міжнародному виставковому центрі на Броварському проспекті, 15, з 20 по 23 лютого 2013 року.

Maison & Objet 2013

Maison & Objet — найпрестижніша виставка інтер'єрного дизайну — відбулася в Парижі з 18 по 22 січня. Двічі на рік кращі дизайнери світу представляють актуальні рішення для внутрішнього оздоблення будинку, тим самим визначаючи тенденції майбутнього сезону. Maison & Objet відноситься до тієї категорії заходів, яку можна порівняти з Канським фестивалем: учасники апріорі стають зразком для наслідування і заслуговують найвищої оцінки. Експертна рада виставки проводить серйозний конкурс, в результаті якого для показу відбираються тільки яскраві, унікальні роботи. Подія привертає увагу світової громадськості.

i’Saloni WorldWide Moscow 2012

З 10 по 13 жовтня 2012 р. у Крокус Експо в Москві проходила чергова виставка i Saloni WorldWide Moscow, де знову зібралися виробники меблів, архітектори, дизайнери інтер'єрів. Число відвідувачів i'Saloni WorldWide щороку зростає. Більше 500 учасників з Італії, Іспанії, Франції та Німеччини представлять свої кращі колекції меблів та дизайну. Рекламний слоган i'Saloni WorldWide Moscow — «Неперевершена якість дизайну» — це визначення виставки, як місця, де з'єднуються передові ідеї дизайну інтер'єру, втілюючись в колекціях кращих меблів з Італії, а також інших країн світу — до останніх тенденцій модерну і класики. На сьогоднішній день i Saloni WorldWide Moscow — це найширший вибір — від м'яких меблів, освітлювальних приладів, кухонь, офісних меблів, предметів інтер'єру, ванних кімнат, до оздоблювальних матеріалів для стін і підлоги, предметів обстановки та домашнього текстилю.

Міланський меблевий салон

Кожен квітень Мілан перевтілюється, і натовпи «мисливців за дизайном» заповнюють вулиці міста. Мета — Salone Internazionale Del Mobile. Потрапити сюди прагнуть буквально всі відомі виробники меблевих виробів та аксесуарів. Саме тут можна дізнатися про останні тенденції, побачити незвичайні дизайни і поділитися нестандартними рішеннями. Міланський міжнародний меблевий салон (Salone Internazionale Del Mobile) — подія виняткової важливості для європейських мебльовиків . У виставці беруть участь тільки лідери світової меблевої індустрії і найбільші виробники галузі. Міланський меблевий салон — головна європейська виставка меблів.